چرا پزشکان باید سایت داشته باشند؟

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت ، اکثر مردم اگر دنبال پزشکی باشند ، ابتدا در گوگل به تحقیق می پردازند ، جستجو در مورد تخصص ، در مورد مشکل و ... داشتن سایت این امکان را به پزشک می دهد که بتواند به عالی ترین شکل ممکن خودش را تبلیغ و معرفی کند. علاوه بر این بسیاری از مردم قبل از مراجعه به پزشک ، اسم او را در گوگل جستجو می کنند و لازم است بدانید که بهترین راه برای حضور در نتایج گوگل ، داشتن سایت است

امکانات سایت پزشکی

امکانات سایت پزشکی

  • سیستم نوبت دهی آنلاین
  • عضویت آسان و پنل کاربری حرفه ای
  • طراحی سایت بصورت کاملا ریسپانسیو
  • طراحی بخش معرفی پزشک
  • چت آنلاین بین بیمار و پزشک
  • قراردادن ارائه خدمات و تخصص ها
  • طراحی بخش پرسش و پاسخ
  • درگاه پرداخت

مزایای ساخت سایت پزشکی

مهم ترین ویژگی طراحی وب سایت پزشکی ارتباط متقابل با بیماران است. بیماران می توانند سوالات پزشکی خود را از پزشک خود بپرسند بدون این که از خانه خارج شوند. علاوه براین پزشکان می توانند مقالات پزشکی برای مطالعه و آگاهی بیماران بفرستند. همچنین می توانند برای بیمارانی که مشعله های کاری زیادی دارند ویزیت آن ها را به صورت غیر حضوری انجام دهد.اگر تا این لحظه برای حضور در دنیای آنلاین، مقاومت کرده‌اید، بهتر است کم کم به آن فکر کنید، هر چه سریع تر این تصمیم را بگیرید، از بقیه جلوتر می‌‌افتید و زودتر شناخته می‌شوید.

اهمیت ساخت سایت پزشکی

داشتن سایت پزشکی همانند سایت های دیگر ، یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. با طراحی وب سایت حرفه ای ، مراحل درمان برای بیماران، پزشکان با سرعت انجام می شود. پزشکان با استفاده از سایت می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و اطلاعات و مقالات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند. علاوه بر این طراحی وبسایت پزشکی امکان مقایسه را برای بیماران فراهم می کند تا بتوانند بهترین متخصص در زمینه های مختلف را پیدا کنند. ارائه خدمات آنلاین هزینه درمان را کاهش می دهد. زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند ، نیست. طراحی وبسایت پزشکی باعث دیده شدن تخصص پزشکان و معرفی آن های می شود. در این صورت باید برای معرفی خود خلاقیت و نو آوری به خرج دهید.

مشاوره رایگان

تیم فربار آی تی همواره در تلاش هست که با بکارگیری از روش های طراحی سایت امروزی، شما را به هدفتان در داشتن سایتی موفق و کاربرپسند با هزینه ای معقول برسانند.شما می توانید جهت مشاوره یا ثبت سفارش از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

سایت پزشکی یا اینستاگرام؟

شاید این سؤال را بپرسید، که مثلا برای من که پزشک قلب یا دندانپزشک هستم، بهتر نیست در همان اینستاگرام کار خودم را تبلیغ کنم؟
جواب مثبت می باشد...اما نه به این معنی که بخواهید بین سایت و اینستاگرام یکی را انتخاب کنید. چون نتیجه‌ای که هر یک از این دو برای‌تان به ارمغان می آورند، با هم متفاوت است. افرادی که از هر کانال به سمت شما می‌آیند الزاما یکی نیستند. با اینکه افراد زیادی در اینستاگرام حضور دارند؛ اما باز هم برای استفاده از خدمات پزشکی در گوگل جستجو می‌کنند. حالا اگر شما را نبیند، این فرصت را از دست داده‌اید.

درست یا غلط
مدیریت سایت

ما به شما یاد می دهیم چطور با سایتتان کار کنید

مدیریت سایت یکی از مهم ترین عامل هایی است که باعث پیشرفت سایت و موفقیت آن می شود . ما به شما هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین یاد می دهیم که چطور باسایت خودتان کار کنید.. از این رو جای هیچ نگرانی نیست.ما به شما تعهد می دهیم سایتی که برای شما راه اندازی می کنیم از امنیت بالا برخوردار خواهد بود و اصلا لازم نیست نگران امنیت و از دست رفتن  اطلاعات حیاتی سایت خود باشید.