میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای شغل تون است. پس داشتن سایت بسیار زیادی دارد. ما در فربار آی تی به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و شان نام شما را داریم.با توجه به پیشرفت روز افزون  فضای مجازی، رقابت در حوزه ی کاری هر روز بیشتر از قبل می شود، زندگی کردن در عصر دیجیتال این فرصت را به ما می‌دهد تا با طراحی سایت شخصی مهارت ها خود را با ظاهری حرفه ای با دیگران به اشتراک بگذاریم.

ویژگی های سایت شخصی

امکانات سایت شخصی

  • اطلاعات تماس ( شماره تماس ، آدرس ، آدرس ایمیل)
  • لینک شبکه‌های اجتماعی
  • امنیت سایت و ریسپانسیو بودن سایت
  • عضویت آسان و پنل کاربری حرفه ای
  • امکان درج نظر کاربران
  • مدیریت کاربران
  • امکان درج مقالات در وبلاگ برای بهبود سئو سایت
  • گفتگوی آنلاین

شما هم به یک وب‌ سایت نیاز دارید!

دلایل زیادی وجود دارد برای اثبات اینکه شما برای توسعه‌ی کار خود به یک وب‌سایت احتیاج دارید. دلایلی مثل:
> درآمد ۲۴ ساعته را تجربه کنید. حتی در ساعاتی که در حال خواب هستید وب‌سایت شما در حال معرفی خدمات شماست!
> خدمات و فعالیت های خود را به یک یا چند شهر محدود نکنید. خدمات شما در اینترنت به افراد زیادی در کل جهان معرفی خواهند شد.
> اکثر مردم جامعه، خدمات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. کاربران باید شما را در اینترنت بیابند. و دلایلی دیگر که شما خودتون می دانید داشتن سایت چقدر مهم می باشد.

چرا طراحی سایت شخصی باید مهم باشد؟

یکی از اقدامات مهم  برای ورود به دنیای آنلاین، طراحی سایت شخصی است. امروزه افراد به جای این که واردمحل کار شما شوند ، ابتدا آن را در موتور های جستجوی گوگل سرچ می کنند، تا یه اشنایی قبلی بدست آورند. پس می توان گفت افراد برای اولین بار از طریق سایت  شما با برند و خدماتتان آشنا می شوند. اگر آن ها تصویر ایده آلی از شما نبینند مطمئنا از خدمات شما هم استفاده نمی کنند. در واقع طراحی سایت شخصی زمینه مناسب برای معرفی برند و خدماتتان را در اختیار شما قرار می دهند که شما باید به بهترین شکل از این فرصت اسفاده کنید.

مشاوره رایگان

تیم فربار آی تی همواره در تلاش هست که با بکارگیری از روش های طراحی سایت امروزی، شما را به هدفتان در داشتن سایتی موفق و کاربرپسند با هزینه ای معقول، زمانی کم برسانند.شما می توانید جهت مشاوره یا ثبت سفارش از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

ثبت سایت شخصی شما در موتور جستجو گوگل

اگر سایت شخصی شما به موتور جستجو گوگل معرفی نشود ، عملا به این معنی است که هیچ وقت کسی از طریق گوگل شما  و خدمات شما را نمی بیند. ما سایت شما به صورت حرفه ای در گوگل ثبت می کنیم ، تا بتوانید از طریق این ابزار تبلیغاتی رایگان در کل دنیا دیده شوید. که در نتیجه باعث افزایش کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما خواهد شد.

ثبت سایت در گوگل
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته سایت شخصی شما

اصلا نیاز نیست نگران از بین رفتن اطلاعات سایت یا صرف وقت برای رفع خطاهای احتمالی آن باشید. ما سایت شما را به صورت حرفه ای پشتیبانی می کنیم که  اگر مشکل برای آن پیش بیاد ، سریعا آن را رفع خواهیم کرد.