ضرورت طراحی سایت گردشگری

با استفاده روز افزون مردم از فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی موجب گردیده تا  صاحبان مشاغل حرفه های خود را از طریق اینترنت به مردم معرفی کنند و به واسطه آن به حرفه خود رونق دهند. شرکت های گردشگری نمونه ای از این شغل ها می باشد که با طراحی وب سایت گردشگری اختصاصی می تواند حرفه خود را به مردم معرفی و در نهایت به کار خود رونق ببخشند.

فرصتی عالی برای معرفی شدن

فروش آنلاین بلیط مسافرتی

کاهش اتلاف وقت و هزینه

گردشگری

سود بیش تر

افزایش اعتبار برند شرکت مسافرتی

افزایش کیفیت خدمت

مزایای طراحی سایت گردشگری

محدود نبودن زمان و مکان

محدود نبودن به زمان و مکان

با استفاده از وب سایت گردشگری شما دیگر به زمان و مکان محدود نیستید و می توانید در هر نقطه از دنیا از اطلاعات و تور های سایت استفاده کنید. 

افزایش مشتری

جذب مشتریان زیاد

ایجاد سایت گردشگری به شما کمک می کند تا مشتریان خود را در گستره وسیع تری جذب برند شما شده و به شما دسترسی داشته باشند.

انالیز

امکان تجزیه و تحلیل

شما با استفاده ازسایت گردشگری این امکان را پیدا می کنید که تجزیه و تحلیل های پیشرفته و پیچیده ای از مقاصد گردشگری انجام دهید و خدمات بروز تری ارایه دهید. 

اشتراک تور

اشتراک گذاری تور ها

اگر طراحی وب سایت گردشگری مناسب باشد و تور های عالی در سایت باشد ، این امکان را می دهد که کاربران تور های سایت را با دوستان و اشنایان خود به اشتراک بگذارند و بیشتر دیده شوید

تبلیغات

تبلیغات سریع

تبلیغات اگر به صورت سنتی باشد ، بسیار طولانی خواهد بود . اما با طراحی سایت گردشگری می توانید تبلیغات خود را در زمان کم انجام دهید و راندمان بالایی داشته باشید. 

هزینه پایین

هزینه کم

همان طور که می دانید هزینه تبلیغات در بستر های مختلف نسبت به ایجاد وب سایت گردشگری بسیار زیاد است. پس شما می توانید با هزینه کم بهترین نتیجه را داشته باشید.

امکانات سایت گردشگری

امکانات سایت گردشگری

  • معرفی جاذبه های گردشگری
  • نمایش جداگانه تورهای یک روز و چند روزه
  • معرفی انواع تورهای داخلی و خارجی
  • اطلاعات خدمات گردشگری
  • معرفی اقامتگاه های بومگردی و هتل ها
  • بخش وبلاگ و مقالات
  • پرداخت آنلاین برای رزرواسیون
  • و..........

طراحی وب سایت گردشگری در چه جاهایی کاربرد دارد؟

برخی از افراد بر این عقیده هستن که طراحی سایت گردشگری تنها برای رزرو هتل و بلیط هواپیما یا قطار است. اما جالب است بدانید که بسیاری از مکان های تفریحی، فرهنگی به طراحی سایت گردشگری نیاز دارند. به طور کلی هر مکانی که به گردشگر نیاز داشته باشد، طراحی سایت گردشگری بهترین گزینه برای کسب و کارشان است. برای مثال در مکان های تاریخی چیزی به اسم رزرو بلیط وجود ندارد. اما می توان اطلاعات عمومی در مورد این مکان را در اختیار عموم قرار داد.

آزانس مسافرتی

آژانس های مسافرتی

گردشگر

توریست ها

اقامتگاه

اقامتگاه ها

هتل

هتل ها

شرکت هواپیمایی

شرکت های هواپیمایی

هزینه طراحی سایت گردشگری

تخمین زمان وهزینه  طراحی سایت گردشگری با توجه به امکانات  متفاوتی که می توان برای وبسایت در نظر گرفت می تواند  متفاوت باشد.شما با تماس با تیم مشاوره، می توانید از تعرفه ساخت سایت گرشگری و در مورد ویژگی های دیگر سایت، آگاه شوید. 

همین الان سایت گردشگری خود را سفارش دهید!

طراحی سایت گردشگری تاثیر بسیار زیادی در کسب و کار  آژانس های مسافرتی  دارد به شرطی که به صورت اصولی  انجام شود .شما می توانید برای درخواست طراحی وبسایت حرفه ای با شماره 09377960406 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وبسایت شماره تماس خود را وارد نمایید ، در اولین فرصت  تیم طراحی فربار آی تی با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش سایت

سوالات متداول طراحی سایت گردشگری

معمولا زمان استاندارد انجام پروژه های  ساخت سایت گردشگری،بین 20 تا 45 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی سایت شما مشخص خواهد شد.

اگر شما یک سایت داشته باشید می توانید لیست تور هایی که برگزار می کنید را داخل آن قرار دهید و داخل آن مقالات حوزه گردشگری را آپلود کنید.

تیم ما با توجه به دارا بودن کارشناسان متخصص زیرساخت‌های سئو سایت را رعایت کرده و سایت به صورت کاملا واکنش‌گرا در تمام دستگاه ها برای شما طراحی خواهد شد.

اگر بخواهید در داخل سایت پرداخت آنلاین داشته باشد ، بله نیاز به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دارید

فربار آی تی طبق قرار داد هاست حرفه ای  ، دامنه های ir , com  به مدت یک سال رایگان ارایه می دهد